Sylwester Lwów 4 dni

Od: Do Cena:
2017-12-29 2018-01-01 899 zł 809 zł

Opis:


Kraje: Ukraina,
Transport: autokar
Ilość dni: 4
Dopłata do jedynki:300 zł

Program wycieczki:
Dzień 1
Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: cerkiew św. Jura, Ratusz Lwowski, Rynek, katedra łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, Prospekt Swobody (Wały Hetmańskie), kwartał ormiański i kwartał żydowski, cerkiew Ormiańska, kościół Bernardynów, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska. Obiadokolacja. Czas wolny na zakup ukraińskich specjałów. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wjazd na Górę Zamkową – panorama Lwowa, dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Obiad. Powrót do hotelu. Następnie indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych bal sylwestrowy (płatny dodatkowo). Wyjście do centrum miasta i huczne przywitanie Nowego Roku na placu przy Operze Lwowskiej. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd do Żółkwi, zwiedzanie miasta, m.in.: pałacu Żółkiewskich, Sobieskich i Radziwiłłów, kościoła Bazylianów i Dominikanów. Po południu wyjazd w kierunku granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót do poszczególnych miejscowości.
Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


Cena zawiera:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd)
 • 3 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
 • 3 śniadania, 3 obiadokolacje
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

  Cena nie zawiera:
 • pakiet do realizacji programu: 25 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

  Inne:
 • dopłata do pokoju 1-os.: 300 zł
 • dopłata do balu sylwestrowego: 280 zł

  WAŻNE INFORMACJE:
  1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
  2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
  3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
  4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
  5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
  6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
  7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
  8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.


 • Biuro Turystyczne
  "Bezkresy"
  tel: 022 826 05 90
  tel/fax: 022 826 52 68
  bezkresy@bezkresy.pl
  Rynek Starego Miasta 25/2
  00-272 Warszawa
  Jesteśmy członkiem WIT oraz ITRP

  Biuro Turystyczne Bezkresy

  Wycieczki do Lwowa

  Wycieczki na Ukrainę

  Wycieczki do Wilna

  (c) 2010 Biuro Turystyczne BEZKRESY | wykonanie AGMK.net & WOWstudio