WYCIECZKA DO LWOWA- Lwów Trzydniowy - OFERTA DLA SZKÓŁ


Opis:
Termin: dowolny od 15.10.2016 do 15.04.2017
CENA: 495 zł

"Lwów trzydniowy" to oferta przygotowana głównie dla szkół. W ciągu trzech dni realizowany jest bardzo bogaty - lecz "nieprzeładowany" program zwiedzania, a świadczenia zawarte w cenie czynią naszą propozycję niezwykle atrakcyjną.

Kraje: Ukraina,
Transport: autokar
Ilość dni: 3
Dopłata do jedynki:120 zł

Program wycieczki:
Dzień 1
WARSZAWA - Lublin – Tomaszów Lubelski - przerwa na posiłek (we własnym zakresie) - granica państwa (formalności ok. 1,5 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu) - ŻÓŁKIEW zamek, fara – mauzoleum Żółkiewskich i Sobieskich, cerkiew, synagoga - LWÓW - przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 400 km.

Dzień 2
LWÓW, po śniadaniu zwiedzanie miasta z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem m.in.: Łyczaków z Cmentarzem Orląt Lwowskich, Rynek Starego Miasta, Kamienica Królewska z muzeum Jana Sobieskiego, katedra łacińska, kościół Dominikanów, cerkiew Wołoska, kościół Bernardynów, katedra Ormiańska, katedra p.w. Św. Jura, Wały Hetmańskie, opera, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
LWÓW, po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania miasta: Wysoki Zamek, Kopiec Unii Lubelskiej, wyjazd ze Lwowa -granica państwa – przerwa na posiłek (we własnym zakresie) – powrót do WARSZAWY w godzinach wieczornych. Trasa ok. 400 km.


Cena zawiera:
 • transport: autokar (klimatyzacja) (w cenie uwzględniono wyjazd z Warszawy, Katowic, Krakowa. W przypadku innych miejscowości cena będzie ustalana indywidualnie)
 • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu 2-3*, pokoje 2-3-4-os z łazienkami.
 • wyżywienie zgodnie z programem: 2 x śniadania, 2 x obiadokolacje.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usługi przewodnika lokalnego polskojęzycznego we Lwowie
 • uczestnictwo 3 opiekunów
 • opiekę pilota na całej trasie
 • ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)
 • opłaty graniczne

  Cena nie zawiera:
 • dopłaty do pokoju 1-os (120 zł),
 • Ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w przypadku tej imprezy wynosi 0,00 zł. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów”  Inne:
  INFORMACJE DODATKOWE:
 • wyjazd z miejsca wskazanego przez klienta o godz. 07:00, powrót w to samo miejsce ok. godz. 22:00
 • łączna trasa nie uwzględniając przejazdów po zwiedzanych miastach ok. 1100 km.
 • Istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania dodatkowych posiłków. 2 na trasie do i z Lwowa i 1 w restauracji we Lwowie. Koszt posiłku wynosi od 25 zł/os za dwudaniowy zestaw.
  UWAGA:
 • oferta obowiązuje (od 15 października 2016 do 15 kwietnia 2017 z wyłączeniem okresu świąteczno-noworocznego) przy zgłoszeniu się grupy min. 40 płacących osób.
 • biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie

  WARTO WIEDZIEĆ:

  Waluta
  Obowiązującą waluta na Ukrainie są hrywny (UAH), które można zakupić w kantorach w Polsce. Wymiany złotówek na hrywny można dokonać również na granicy lub we Lwowie, na dalszą trasę proponujemy zabrać euro lub dolary.

  Granica
  Przy przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej wymagany jest paszport.

  Transport
  Przy grupie powyżej 20 osób zamawiany jest autokar na 27, 35 lub 49 miejsc. Przy mniejszej liczbie uczestników jest możliwość organizacji wyjazdu busem.

  Hotel
  Na Ukrainie nie wszystkie hotele są objęte standaryzacją. Hotele które proponujemy są przez nas sprawdzone. Pokoje 2-os. z łazienką.

  Wyżywienie
  Posiłki w większości są serwowane, przyrządzane zgodnie z miejscowym zwyczajem kulinarnym. W przypadku serwowanych posiłków w cenie jest 1 napój. W trakcie podróży w miarę możliwości planowane będą postoje na posiłki we własnym zakresie.

  Czas
  Po przekroczeniu granicy należy przesunąć zegarek o 1 godz. do przodu.
  Pogoda
  Podobna jak w Polsce, sugerujemy zabrać wygodne buty oraz kurtkę przeciwdeszczową.

  Ważne
  Do świątyń prawosławnych należy zabrać odpowiedni strój: nakrycie głowy i długa spódnica (Panie) oraz długie spodnie (Panowie).
  Wyświetl większą mapę


 • Biuro Turystyczne
  "Bezkresy"
  tel: 022 826 05 90
  tel/fax: 022 826 52 68
  bezkresy@bezkresy.pl
  Rynek Starego Miasta 25/2
  00-272 Warszawa
  Jesteśmy członkiem WIT oraz ITRP

  Biuro Turystyczne Bezkresy

  Wycieczki do Lwowa

  Wycieczki na Ukrainę

  Wycieczki do Wilna

  (c) 2010 Biuro Turystyczne BEZKRESY | wykonanie AGMK.net & WOWstudio